O mnie

Obecnie pół roku dzieli mnie od tytułu mgr inż. :) mój rozwój zawodowy nie jest związany z kosmetologią, która też mnie w jakimś stopniu interesuje. A więc spędze teraz ostatni semestr na pisaniu pracy magisterskiej związanej ze zadymieniem silnika o zapłonie samoczynnym (diesel) po tak zwanym chip tuningu :D no ale dość przynudzania ;)

Skąd wzięła się u mnie pasja do kosmetyków?
Od zawsze miałam tony kosmetyków, bo od wczesnych lat miałam problem z trądzikiem. Stosowałam wtedy różnych kosmetyków, jeździłam do kosmetyczek na oczyszczanie, maseczki, itd. Potem okazało się, że dla młodej cery nie polecają takich zabiegów i rodzice przestali mnie tam wozić. Musiałam używać chyba przez 3 lata kremu Bambino dla dzieci, bo każdy inny mnie uczulał :/ No i tak testowałam kosmetyki, używałam baaardzo wielu, od profesjonalnych po całkiem bezfirmowe.
A teraz kiedy już zarabiam sama i nie muszę się liczyć ze stypendium naukowym albo kieszonkowym od mamy ( ;) ) staram się wybierać kosmetyki rozważnie i za optymalną cenę.

Dodatkowo zaczęłam zamawiać GlossyBoxa, który zachęcił mnie do założenia bloga. Wypowiadałam się na ich fan page'u na facebooku i stwierdziłam, że mogę zebrać to wszystko w całość i na blogu opisywać moje odczucia, co do kosmetyków, opinie :) tak też zrobiłam ;)

no i tak: 19 grudnia 2012 roku powstał mój blog :) jest dość młody, ale mam nadzieję, że Wam pomoże w doborze kosmetyków i sposobów pielęgnacji skóry :)

Ja stawiam obecnie na dwie ważne funkcje w kosmetyku: NAWILŻENIE i NATURALNOŚĆ produktów!


Pozdrawiam Was serdecznie!

p.s. Jeśli macie jakieś uwagi, jak prowadzić blog, co Wam się nie podoba lub też podoba to piszcie :) żebym wiedziała, co tutaj umieszczać! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz